Efektywność w ciągu dnia

Najlepszą godziną dla Byka w ciągu dnia będzie popołudnie, szczególnie między godziną 14:00 a 17:00. To czas, gdy Twoja energia i skupienie będą na szczycie, dlatego zrób najważniejsze zadania w tym czasie.

Zioło dla zdrowia

Reklama

Dla Byka dobrym ziołem jest mięta. Pomaga ona w trawieniu, działa uspokajająco i poprawia nastrój. Możesz spróbować zrobić sobie herbatę z mięty lub dodawać ją do potraw.

Pomoc dla losu

Jeśli chcesz pomóc swojemu losowi, spróbuj zacząć dzień od afirmacji i pozytywnych myśli. Wizualizuj swoje cele i wyobraź sobie, że już je osiągnąłeś. W ten sposób przyciągniesz pozytywne zdarzenia do swojego życia.

Ciekawa aktywność

Byk lubi komfort i odpoczynek, ale warto czasami spróbować czegoś nowego. Dlatego polecamy na dziś odważne wyjście z domu i spróbowanie czegoś, czego jeszcze nie próbowałeś. Może to być nowe hobby, spotkanie z nowymi ludźmi lub po prostu wyjście na długi spacer w nieznane miejsce.

Uwaga przy wydawaniu pieniędzy

Byk lubi wydawać pieniądze na dobre jedzenie, wygodne meble i luksusowe rzeczy. Jednak w dzisiejszym horoskopie radzimy Ci, abyś przy wydawaniu pieniędzy był ostrożny i nie przepłacał. Może to być dobry dzień na sprawdzenie swojego budżetu i zastanowienie się, gdzie można zaoszczędzić.

Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik

Jeśli interesuje cię tajemnicza talia kart oraz sposób stawiania i odczytywania tarota, sięgnij po książkę „Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik”. Jego autorka, Joan Bunning, opisuje każdą z kart oraz tłumaczy, jak prawidłowo pracować z tarotem. Zestaw praktycznych ćwiczeń pomoże ci zrozumieć prawdy ukryte w tarocie, a liczne wskazówki pomogą interpretować poszczególne karty. Kup książkę ze sklepu INFOR i przekonaj się, jak działa tarot!
Reklama własna

Reklama