Zdrowie i dieta

Dla waszego zdrowia, dzisiaj warto sięgnąć po kurkumę, która jest wspaniałym źródłem antyoksydantów i pomaga w walce z chorobami przewlekłymi. Dodajcie ją do swojego ulubionego dania lub przygotujcie napój z mlekiem kokosowym, imbirem i kurkumą.

Praca i finanse

Reklama

Jeśli chcecie pomóc losowi w pracy, postawcie na kreatywność i odwagę w podejmowaniu decyzji. Dzisiaj warto zaryzykować, podejść do trudnego zadania z innej perspektywy lub zaproponować coś nowego. To może przynieść pozytywne rezultaty i wpłynąć pozytywnie na waszą karierę.

Aktywność na dziś

Dla waszych zmysłów, polecamy dzisiaj wybrać się do ogrodu botanicznego lub na spacer wśród drzew. To wspaniałe miejsca do relaksu, regeneracji sił i zaczerpnięcia energii z natury.

Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik

Jeśli interesuje cię tajemnicza talia kart oraz sposób stawiania i odczytywania tarota, sięgnij po książkę „Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik”. Jego autorka, Joan Bunning, opisuje każdą z kart oraz tłumaczy, jak prawidłowo pracować z tarotem. Zestaw praktycznych ćwiczeń pomoże ci zrozumieć prawdy ukryte w tarocie, a liczne wskazówki pomogą interpretować poszczególne karty. Kup książkę ze sklepu INFOR i przekonaj się, jak działa tarot!
Reklama własna

Kontrola wydatków

Byki, pamiętajcie, aby dzisiaj zwrócić uwagę na swoje wydatki. Warto zastanowić się, czy dana rzecz jest rzeczywiście potrzebna, czy może lepiej odłożyć pieniądze na coś bardziej wartościowego. Bądźcie ostrożni w podejmowaniu decyzji finansowych, aby nie wpędzić się w kłopoty.