Najlepsza godzina na twórczość

Jeśli chcesz wykorzystać w pełni twórcze wibracje czwartku, postaraj się skupić na swoich projektach między godziną 10:00 a 12:00. To właśnie w tym czasie Twoja energia będzie na najwyższym poziomie, co pozwoli Ci osiągnąć sukces w twórczej pracy.

Korzystny kamień szlachetny dla Lwa

Reklama

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie pozytywną energię, noszenie kamienia szlachetnego może Ci w tym pomóc. Dla Lwa najlepszym wyborem będą kamienie ogniste, takie jak karneol, czerwony granat czy rubin. Nosić je możesz na przykład w postaci bransoletki, naszyjnika lub pierścionka.

Reklama

Jak pomóc losowi w szczęściu?

Aby przyciągnąć do siebie pozytywny los, postaraj się być otwarty na nowe doświadczenia i zawsze szukać możliwości rozwoju. Nie bój się podejmować ryzyka i stawiać czoła wyzwaniom. Przede wszystkim jednak, bądź pozytywnie nastawiony do życia i do siebie samego. Pozytywna energia zawsze przyciąga pozytywne wydarzenia.

Numerologia wróżebna

Czy zastanawiało cię, jakie znaczenie mają liczby oraz daty i czy data urodzenia ma wpływ na twoje życie? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po książkę „Numerologia wróżebna” Macieja Skrzątka. Autor wyjaśnia symbolikę liczb oraz w przystępny sposób tłumaczy, jak określić swój portret numerologiczny. Jeśli chcesz wiedzieć, jaką liczbą jesteś i jak data urodzenia kształtuje twój los, kup książkę w sklepie INFOR!
Reklama własna

Propozycja ciekawej aktywności

Jeśli chcesz mieć dzisiaj szczególnie udany dzień, postaraj się spędzić go aktywnie. Możesz wybrać się na długi spacer, spotkać się z przyjaciółmi lub poćwiczyć w parku. Inne propozycje to na przykład wyjście do muzeum lub kina albo uczestnictwo w warsztatach, które pozwolą Ci rozwijać swoje zainteresowania.

Jak wydawać pieniądze?

W czwartek zwróć szczególną uwagę na swoje wydatki. Postaraj się kontrolować swoje impulsy i nie wydawaj pieniędzy na rzeczy, których naprawdę nie potrzebujesz. Skorzystaj z okazji i poszukaj ciekawych ofert lub promocji, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.