Godzina medytacji

Poniedziałek będzie dla Ciebie dobrym dniem na medytację. Najlepszą godziną na to będzie poranek, gdyż pozwoli Ci to na skoncentrowanie się przed rozpoczęciem dnia pracy.

Ćwiczenia fizyczne

Reklama

Dla Ciebie, jako Raka, najlepszymi ćwiczeniami będą te, które pomogą Ci wzmocnić mięśnie brzucha i dolnej części pleców. Zaleca się jogę, pilates lub trening siłowy.

Pomoc losowi w relacjach z bliskimi

Aby pomóc sobie w relacjach z bliskimi, skup się na wyrażaniu swoich emocji i potrzeb w sposób klarowny i szczery. Nie bój się zadawać pytań i słuchać uważnie odpowiedzi. Bądź bardziej otwarty na potrzeby innych i pozwól im zrozumieć Twoje.

Tarot przy kuchennym stole

Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z tarota oraz jak interpretować rozkład kart? A może tarot interesował cię od dawna i chcesz poznać tajniki stawiania tarota oraz odczytywać karciane symbole? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, sięgnij po poradnik „Tarot przy kuchennym stole”. Autorka książki, Melissa Cynova, sprawi, że dzięki kartom tarota odkryjesz przyszłość i poznasz swoje wnętrze jeszcze lepiej. Kup książkę w sklepie INFOR i poznaj swój świat wewnętrzny!
Reklama własna

Ciekawa aktywność

Dla Ciebie najlepszą aktywnością będzie spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną, na świeżym powietrzu, na przykład w parku. Możesz zorganizować piknik, grilla lub po prostu spacer.

Wydawanie pieniędzy

Dzisiaj zwróć uwagę na to, jak wydajesz swoje pieniądze. Unikaj impulsywnych zakupów i zastanów się, czy dany produkt jest naprawdę potrzebny. Możesz również rozważyć oszczędności na małych rzeczach, takich jak kawa z kawiarni czy fast-food.