Horoskop dla Ryby na czwartek

W dniu dzisiejszym dla Ryb będzie to dobry czas na medytację, szczególnie o godzinie 11:00. Znajdź czas na chwilę dla siebie i zrelaksuj się, otaczając się spokojną atmosferą.

Sztuka dla Ryb

Reklama

Ryby to osoby, które zawsze wydają się być zanurzone w swoim własnym świecie. Przestrzeń i sztuka zawsze były dla nich ważnymi elementami, dlatego dzisiaj warto zwrócić uwagę na sztukę, która będzie dla Ciebie korzystna. Zrelaksuj się i pozwól sobie na dłuższe wpatrywanie się w dzieło sztuki, które Cię zainteresuje.

Miłość dla Ryb

Jeśli chcesz pomóc swojemu losowi w miłości, postaraj się być bardziej otwarty na nowe znajomości i wydarzenia. Nie zamykaj się na nowe doświadczenia i daj szansę miłości, która może Cię spotkać w najmniej oczekiwanym momencie. Przyciągnij do siebie pozytywną energię i otwórz się na to, co przyniesie przyszłość.

Ciekawa aktywność dla Ryb

Dzisiaj warto spróbować czegoś nowego, np. spróbować swoich sił w nowym sporcie lub uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu kulturalnym. Wyjdź poza swoją strefę komfortu, aby odkryć nowe rzeczy i zyskać nowe doświadczenia.

Uważne wydawanie pieniędzy

Ryby często decydują się na wydawanie pieniędzy w sposób nierozsądny, dlatego dzisiaj warto zwrócić uwagę na swoje wydatki i kontrolować swoje koszty. Zastanów się dwa razy przed podjęciem decyzji o zakupie większej rzeczy, a także unikaj impulsywnych zakupów.

Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik

Jeśli interesuje cię tajemnicza talia kart oraz sposób stawiania i odczytywania tarota, sięgnij po książkę „Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik”. Jego autorka, Joan Bunning, opisuje każdą z kart oraz tłumaczy, jak prawidłowo pracować z tarotem. Zestaw praktycznych ćwiczeń pomoże ci zrozumieć prawdy ukryte w tarocie, a liczne wskazówki pomogą interpretować poszczególne karty. Kup książkę ze sklepu INFOR i przekonaj się, jak działa tarot!