Rano

Dzisiaj powinniśmy zacząć dzień od wewnętrznego oczyszczenia. Medytacja, joga lub spacer wśród natury? To pomoże nam wyciszyć umysł i skoncentrować się na planach na cały dzień. Nie warto teraz spędzać czasu przed telewizorem lub telefonem - skupmy się na sobie i swoich potrzebach.

Przed południem

Reklama

Czas na działanie! Jeśli szukacie nowych wyzwań, to teraz jest najlepsza okazja, by je znaleźć. Weźcie udział w kursie, zapiszcie się na trening lub po prostu spróbujcie czegoś, co jeszcze nigdy nie robiliście. Teraz jest czas, by wyjść ze strefy komfortu i przełamać swoje lęki.

Popołudnie

Po intensywnym poranku przyda nam się trochę relaksu. Przerwa na kawę lub herbatę, książka lub ulubiona muzyka. Jeśli macie ochotę, możecie też zorganizować spotkanie z przyjaciółmi - warto spędzać czas w gronie osób, które nas inspirują.

Wieczór

Przemyślcie, co udało Wam się osiągnąć, a co wymaga jeszcze pracy. Pomyślcie też o swoich celach na przyszłość - co chcecie osiągnąć w najbliższym czasie i jakie kroki musicie podjąć, by to osiągnąć. Nie zapominajcie też o tym, by cieszyć się każdą chwilą i doceniać to, co już osiągnęliście.

Podsumowanie

Dzisiaj będzie dla nas dobrym dniem, jeśli będziemy skupieni na swoich potrzebach i poszukiwaniach. Powinniśmy wyjść ze strefy komfortu i spróbować czegoś nowego, ale też pamiętać o tym, by znaleźć czas na relaks i odpoczynek. Przed nami wiele wyzwań, ale zdecydowanie jesteśmy na nie gotowi!