Sennik. Współczesna interpretacja snów

Skąd się biorą sny, jakie mają znaczenie i jak je interpretować? Czy wierzyć w sny i jak wykorzystać wiedzę o snach w podejmowaniu życiowych decyzji? Jeśli chcesz prawidłowo odczytać symbolikę snów, skorzystaj z książki Andy Collins „Sennik. Współczesna interpretacja snów”. Autorka wyjaśnia tajemnice i znaczenie snów, ich psychologiczne źródło, a także ich wpływ na nasze życie. Kup sennik w sklepie INFOR i wykorzystuj go do przepowiadania przyszłości!
Reklama własna

Twój kamień szlachetny to granat, który symbolizuje lojalność, szczerość i zaufanie - warto nosić go ze sobą, aby wzmacniać swoją wiarę w siebie i innych.

Aby pomóc losowi, zrób coś dla innych - pomóż potrzebującym, wesprzyj bliskich, zorganizuj… charytatywną akcję. Twoja hojność zostanie nagrodzona, a dobro powróci do Ciebie w jeszcze większej ilości.

Reklama

W czwartek proponuję Ci wziąć udział w ciekawym wydarzeniu kulturalnym lub szkoleniu - to dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań i poszerzanie wiedzy. Możesz też spróbować nowego sportu lub aktywności fizycznej, która pozwoli Ci odreagować po pracy i zregenerować siły.

W pracy bądź ostrożny, ponieważ możesz trafić na osoby, które nie podzielają Twojego entuzjazmu i pozytywnego podejścia do życia. Uważaj na zawiść i zazdrość, które mogą prowadzić do nieporozumień. Bądź szczery i trzymaj się swoich wartości, a osiągniesz sukces.