Godzina medytacji dla Strzelca

Jeśli jeszcze nie odkryłeś medytacji, to dzisiejszy dzień może być dobrym czasem, aby zacząć. Dla Strzelca szczególnie korzystna jest medytacja przed południem, aby zrelaksować się i skoncentrować na swoich celach. Przez kilka minut po prostu skup się na swoim oddechu i wyobraź sobie, jak Twoje ciało i umysł się odprężają.

Zdrowie i zioła dla Strzelca

Reklama

Jeśli chodzi o zdrowie, dla Strzelca korzystnym ziołem jest mięta. Można ją dodać do herbaty lub zjeść w formie pastylek lub gum do żucia. Mięta działa na układ trawienny, pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu i łagodzi bóle głowy. Pamiętaj również o wypijaniu odpowiedniej ilości wody, aby utrzymać swoje ciało nawodnione i zdrowe.

Miłość dla Strzelca

Jeśli chodzi o miłość, dzisiejszy dzień jest dobrym momentem, aby poświęcić czas swojemu partnerowi lub rozpocząć poszukiwania nowych związków. Możesz spróbować zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce lub wybrać się na randkę ze swoim potencjalnym partnerem. Pamiętaj, aby być szczerym i otwartym na nowe doświadczenia.

Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik

Jeśli interesuje cię tajemnicza talia kart oraz sposób stawiania i odczytywania tarota, sięgnij po książkę „Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik”. Jego autorka, Joan Bunning, opisuje każdą z kart oraz tłumaczy, jak prawidłowo pracować z tarotem. Zestaw praktycznych ćwiczeń pomoże ci zrozumieć prawdy ukryte w tarocie, a liczne wskazówki pomogą interpretować poszczególne karty. Kup książkę ze sklepu INFOR i przekonaj się, jak działa tarot!
Reklama własna

Aktywność dla Strzelca

Jeśli chcesz się zrelaksować i jednocześnie spędzić czas na świeżym powietrzu, wybierz się na wycieczkę rowerową lub pieszą. Strzelec lubi aktywność, więc może to być dla Ciebie idealna opcja. Możesz też spróbować nowej aktywności, na przykład jogi lub tańca, aby wzmocnić swoje ciało i umysł.

Pieniądze dla Strzelca

Podczas wydawania pieniędzy, pamiętaj, aby robić to z umiarem i na rzeczy, które naprawdę są Ci potrzebne. Unikaj impulsywnych zakupów, a zamiast tego planuj swoje wydatki. Możesz też spróbować oszczędzać.