Godziny, kiedy wszystko wychodzi

Jeśli jesteś Koziorożcem, to w piątek najlepszą godziną dla Ciebie będzie godzina 14:00 - 16:00. W tym czasie Twoje umiejętności i siła woli będą na szczycie, co pozwoli Ci osiągnąć wiele dobrych wyników, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Kwiat korzystny dla Koziorożca

Reklama

Kwiatem, który przynosi szczęście Koziorożcom, jest wrzos. Uważaj, aby mieć go w domu, lub w biurze, ponieważ jego energia pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i nastrój.

Zdrowie i los

Aby pomóc losowi w zdrowiu, Koziorożce powinny skupić się na swoim układzie nerwowym i systemie trawiennym. Dlatego warto zadbać o regularny sen i zdrowe jedzenie.

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!
Reklama własna

Ciekawa aktywność

Jeśli chcesz spędzić czas aktywnie, to polecamy Ci wyjście na rower lub wędrówkę w góry. To nie tylko pozwoli Ci się zrelaksować, ale również pobudzi Twój umysł i poprawi kondycję fizyczną.

Wydawanie pieniędzy

Koziorożce powinny uważać na wydatki w piątek. Unikaj niepotrzebnych zakupów i impulsywnych decyzji finansowych. Lepiej skupić się na oszczędzaniu i przemyślanym inwestowaniu swoich środków.