Kwiat dla Waga

Kwiatem, który będzie dla Waga szczególnie korzystny jest róże. Ten piękny kwiat przynosi spokój i harmonię, co pomoże Wagi w osiągnięciu równowagi emocjonalnej.

Zdrowie

Reklama

Aby pomóc losowi w zdrowiu, Waga powinna zadbać o swoją dietę. Zaleca się jedzenie lekkich posiłków, takich jak sałatki czy koktajle. Waga powinna również zwiększyć swoją aktywność fizyczną, np. poprzez jogging lub jazdę na rowerze.

Aktywność

Waga powinna wykorzystać ten dzień na aktywność kreatywną, np. malowanie, rzeźbienie czy muzykowanie. To pozwoli Wadze na zrelaksowanie się i naładowanie energią.

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!

Pieniądze

Podczas wydawania pieniędzy, Waga powinna zwrócić uwagę na swoje potrzeby. Warto zastanowić się, czy dany produkt jest nam rzeczywiście potrzebny, czy tylko chwilową zachcianką.