Godzina medytacji

Waga, dzisiaj warto znaleźć czas na medytację. Najlepszy moment na to to wczesne popołudnie, około godziny 15:00.

Ćwiczenia fizyczne

Reklama

Waga, Twoje ciało potrzebuje ruchu, ale unikaj intensywnych treningów w tym dniu. Zalecane są ćwiczenia jogi lub pilatesu, które pomogą Ci zachować równowagę i wyciszenie.

Reklama

Relacje z bliskimi

Jeśli chcesz poprawić swoje relacje z bliskimi, zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby pokazać swoje wsparcie i zainteresowanie. Możesz zaproponować wspólną aktywność lub wyjście na kawę, aby porozmawiać i lepiej się poznać.

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!
Reklama własna

Ciekawa aktywność

Waga, dzisiaj spróbuj czegoś nowego. Możesz wybrać się na spacer po parku, odwiedzić muzeum lub zacząć czytać nową książkę. Niech to będzie coś, co Cię inspiruje i pomaga odprężyć się.

Wydatki

Dzisiaj zwróć uwagę na to, na co wydajesz swoje pieniądze. Unikaj impulsywnych zakupów i zastanów się, czy naprawdę potrzebujesz tego, co chcesz kupić. Lepiej zainwestuj w coś, co będzie Cię rozwijać i przyniesie długoterminowe korzyści.