Zdrowie i zioła dla Wagi

Waga potrzebuje w tym dniu zioła, które poprawi krążenie i pomaga przy bólach głowy. Najlepsze zioło dla Wagi to mięta pieprzowa, która ma właściwości uspokajające i łagodzące bóle głowy.

Los i miłość dla Wagi

Reklama

W poniedziałek Wagi powinny otworzyć się na nowe możliwości miłosne. Jeśli pojawi się okazja do poznania kogoś nowego, warto zaryzykować i podjąć działania. Wagi powinny pamiętać, że ich los zależy od ich działań, więc nie warto czekać na cud.

Aktywność dla Wagi

W poniedziałek Wagi powinny zwrócić uwagę na swoje pasje i zainteresowania. To dobry dzień na rozwijanie swoich umiejętności. Warto zacząć nowe zajęcia lub kontynuować te, które wcześniej przynosiły satysfakcję.

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!
Reklama własna

Kontrola wydatków dla Wagi

Wagi powinny zwrócić uwagę na swoje wydatki w tym dniu. Warto unikać impulsywnych zakupów i dokładnie przemyśleć każdą decyzję finansową. W poniedziałek warto też zacząć planować swoje budżety na kolejne tygodnie, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków.