Godzina największej efektywności

Wtorek będzie dla Ciebie bardzo produktywny, szczególnie w godzinach przedpołudniowych. Najlepiej jest zacząć dzień od wykonania najważniejszych zadań. Wtedy będziesz mieć energię i motywację, aby zrobić więcej.

Zdrowa przyprawa dla Wagi

Reklama

Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w dzisiejszym dniu będzie cynamon. Jest to przyprawa, która wpływa łagodząco na układ trawienny, reguluje poziom cukru we krwi oraz poprawia koncentrację. Dodaj go do swojego ulubionego napoju lub posiłku.

Jak pomóc losowi w pracy

W dzisiejszym dniu warto skorzystać z intuicji i przełamać rutynę. Spróbuj podejść do pracy w inny sposób - zrób coś, co zwykle odkładasz na później lub wykorzystaj nowe narzędzia, które pozwolą Ci pracować bardziej efektywnie.

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!
Reklama własna

Ciekawa aktywność na wtorek

Dla Wagi idealnym sposobem na relaks i spędzenie wolnego czasu może być medytacja. Znajdź chwilę na to, aby usiąść w ciszy i skupić się na oddechu. To pomoże Ci zresetować umysł i zwiększyć koncentrację.

Jak kontrolować wydatki

W dzisiejszym dniu uważaj na impulsywne zakupy. Zanim wydasz pieniądze, zastanów się, czy rzeczywiście potrzebujesz danego produktu. Lepiej odłożyć zakupy na inny dzień i wtedy zdecydować, co faktycznie jest potrzebne.