Księżna Kate 16 stycznia 2024 roku miała przejść operację, po której cały czas dochodzi do siebie. Wiele brytyjskich mediów szybko zaczęły niepokoić się jednak jej zdrowiem i donosić o tym, że Middleton wycofała się z życia publicznego, a Pałac Buckingham utrzymuje wszystkie informacje w tajemnicy. Sprawą postanowiła zająć się więc nasz niezawodny Krzysztof Jackowski, który chętnie wypowiada się w tego typu kwestiach.

Reklama

Krzysztof Jackowski o zaginięciu Kate Middleton

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikarzami RMF FM wyjawił, że według niego zniknięcie Middleton nie jest spowodowane wyłącznie kwestiami zdrowotnymi.

"Bardziej czuję tak, jak gdyby rzeczywiście coś w życiu prywatnym, małżeńskim było nie tak, że to nie tylko kwestie zdrowotne mają wpływ na to" - powiedział Jackowski w rozmowie z dziennikarzami.

Później dodał, że według niego dotyczy to całej rodziny królewskiej.

"Mam takie wrażenie, że w rodzinie królewskiej, w prywatnych stosunkach nie dzieje się dobrze" - wyjawił Jackowski.

Na koniec wyjawił jeszcze, że podejrzewa, jak zakończy się cała sprawa. Według niego Kate pogodzi się z mężem.

"Jeżeli tak jest, to dojdzie tam do pewnego kompromisu i oni będą dalej małżeństwem. Ale uważam, że jest coś nie tak w tej chwili w pożyciu między nimi" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski - życie prywatne

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Krzysztof Jackowski z zawodu jest tokarzem. Jasnowidz ożenił się w wieku 21 lat - z tego związku ma dwoje dzieci. Miłość do pierwszej żony Elżbiety nie przetrwała jednak próby czasu. Kobieta rozstała się z jasnowidzem Jackowskim i zostawiła mu pociechy na wychowanie. Po latach Krzysztof ożenił się ze swoją kolejną partnerką Katarzyną, z którą po dziś dzień tworzy udany związek.