Gwiazdy ułożą się w taki sposób, że niektórym z nas nadchodzący miesiąc przyniesie pasjonujące romanse, nowe znajomości i szansę na pogłębienie istniejących relacji.

Do największych szczęśliwców zodiaku w tej materii należeć w maju będą:

Reklama

Byk

Dla Byków maj będzie miesiącem pełnym namiętności i czułości. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na miłe gesty ze strony partnera, a także na ekscytujące chwile pełne romantyzmu. To doskonały czas na spontaniczne wyjazdy i wspólne przeżycia, które zbliżą was do siebie jeszcze bardziej.

Lew

Lwy w maju poczują przypływ pewności siebie i charyzmy, co z pewnością zostanie zauważone przez otoczenie. Osoby spod tego znaku nie powinny bać się flirtować i wyrażać swoich uczuć, ponieważ jest to idealny czas na nowe znajomości i nawiązywanie romantycznych relacji. Szczególnie korzystne dni dla Lwów to te przypadające w drugiej połowie miesiąca.

Waga

Wagi w maju mogą spodziewać się harmonii i równowagi w życiu uczuciowym. Będzie to czas sprzyjający rozwiązywaniu konfliktów i budowaniu porozumienia z partnerem. Osoby spod tego znaku, które są w poszukiwaniu miłości, również nie powinny tracić nadziei, ponieważ istnieje duża szansa na poznanie kogoś wyjątkowego.

Ryby

Ryby w maju będą miały głowę w chmurach, a ich serca wypełni romantyczny nastrój. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na wyjątkowo udane randki i niezapomniane przeżycia z ukochaną osobą. To również doskonały czas na wyrażenie swoich najskrytszych uczuć i marzeń miłosnych.