Potrawą wielkanocną, którą powinieneś koniecznie spróbować, jest oczywiście tradycyjne żurek. Czy wiesz, że według legendy, zjedzenie żurku w Wielkanoc przynosi szczęście przez cały rok? Zjedz więc żurek w towarzystwie swoich bliskich, a szczęście nie opuści cię przez kolejne 12 miesięcy.

Reklama

W tradycję wielkanocną wpleć się w najlepszy sposób, uczestnicząc w jajecznych konkursach. Spróbuj swojego szczęścia w poszukiwaniu ukrytych jajek lub rywalizuj ze swoją rodziną w malowaniu pisanek. Kto wie, może uda ci się zdobyć tytuł mistrza w jednej z tych dziedzin.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, polecamy wycieczkę rowerową. Możesz podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się świeżym powietrzem. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać i nie forsować się za bardzo, ponieważ możesz skończyć z bólem mięśni.

Oto więc krótkie podsumowanie naszego zabawnego horoskopu na Święta Wielkanocne dla Ciebie, drogi Byku. Pamiętaj, że jedzenie to nie wszystko, skorzystaj z różnych atrakcji, które czekają na ciebie podczas tego święta. Wesołych Świąt!

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!

Reklama własna