Tradycją wielkanocną, której nie możesz pominąć, jest oczywiście malowanie pisanek. Będzie to dla Ciebie nie tylko miła zabawa, ale także szansa na chwilę relaksu i oderwanie się od codziennych spraw.

Jeśli szukasz ciekawej aktywności, polecamy wyprawę na wiosenny piknik. W sam raz na świeżym powietrzu, z pysznymi przekąskami i słodkim mazurkiem, który na pewno przypadnie Ci do gustu.

Reklama

Pamiętaj jednak, żeby uważać podczas wypoczynku. Jak mówi porzekadło, "umiar we wszystkim", więc nie przesadzaj z jedzeniem ani piciem.

Życzymy Ci miłych i spokojnych świąt, Wago!

Reklama

Horoskop urodzeniowy

Czy musisz mieć wiedzę astrologiczną, by poznać własny horoskop osobisty oraz znać się na planetach, by wiedzieć, czym są władcy domów w horoskopie? Wystarczy, że sięgniesz po książkę „Horoskop urodzeniowy”. Aleksej Vaenra, autor publikacji tłumaczy, jakie funkcje mają planety dla poszczególnych znaków zodiaku, omawia astrologiczną mitologię oraz główne obszary świata wewnętrznego. Kup książkę w sklepie INFOR, a dowiesz się, jakie cechy i kwestie mają odzwierciedlenie w horoskopie osobistym!
Reklama własna