Wiesz co mówią, "jedno jajko to nie jajko", dlatego nie przepuść okazji na degustację pysznego żuru czy też tradycyjnego mazurka - Twoje kubki smakowe będą Ci wdzięczne!

Reklama

Nie zapomnij też o tradycji malowania pisanek - w końcu mówią, że "piękno w prostocie", więc nie musisz mieć zdolności artystycznych, by stworzyć arcydzieło na skorupce jajka.

A jeśli chcesz trochę ruchu i świeżego powietrza, zrób sobie wiosenny spacer po parku. Ciesz się pięknem natury i zachwycaj się kwitnącymi drzewami - to najlepsze lekarstwo na rozładowanie napięcia!

Pamiętaj jednak, żeby uważać podczas wypoczynku. Nie daj się ponieść emocjom i zachowaj umiar w jedzeniu oraz piciu - inaczej Twoja sylwetka po świętach będzie przypominać balon.

Jak mówi przysłowie ludowe, "co za dużo, to niezdrowo" - więc baw się dobrze, ale pamiętaj o umiarze! Wesołych Świąt, Strzelcu!

Horoskop urodzeniowy

Czy musisz mieć wiedzę astrologiczną, by poznać własny horoskop osobisty oraz znać się na planetach, by wiedzieć, czym są władcy domów w horoskopie? Wystarczy, że sięgniesz po książkę „Horoskop urodzeniowy”. Aleksej Vaenra, autor publikacji tłumaczy, jakie funkcje mają planety dla poszczególnych znaków zodiaku, omawia astrologiczną mitologię oraz główne obszary świata wewnętrznego. Kup książkę w sklepie INFOR, a dowiesz się, jakie cechy i kwestie mają odzwierciedlenie w horoskopie osobistym!

Reklama własna