Jeśli chodzi o potrawy wielkanocne, to polecamy zdecydowanie pyszne, kolorowe jajka w różnych wariacjach - na miękko, na twardo, w sosie chrzanowym, a może jajka faszerowane? Tradycyjną potrawą wielkanocną, którą powinniście spróbować, jest oczywiście żurek z białą kiełbasą - idealna propozycja dla smakoszy.

Reklama

W tradycji wielkanocnej nie może zabraknąć święconki - radosnego symbolu zwycięstwa życia nad śmiercią. Bliźnięta, wykorzystajcie ten czas, aby docenić to, co w życiu najważniejsze, a także poświęćcie chwilę na refleksję nad swoim postępowaniem i postanowieniami na przyszłość.

Jeśli chodzi o ciekawe aktywności, polecamy zorganizowanie wielkanocnego turnieju w grę słów albo w scrabble - idealne dla waszej błyskotliwości. Możecie też wybrać się na wiosenny spacer, aby w pełni poczuć klimat wiosennych świąt.

Pamiętajcie jednak, że w trakcie wypoczynku warto uważać na nadmierną ilość cukru, którą zwykle spożywamy w trakcie świąt. Stawiajcie na zdrowe, lekkie potrawy i uprawiajcie aktywność fizyczną, aby zachować dobre samopoczucie i energię na cały dzień. Wesołych Świąt!

Astrologia i zdrowie

Czy zastanawiało cię, dlaczego jedni chorują więcej lub jak dokonujemy wyboru partnera? Hanna Bakuła w książce „Astrologia i zdrowie” w żartobliwy sposób tłumaczy, jakie choroby są przypisywane poszczególnym znakom zodiaku, a także doradza w kwestii wyboru życiowego jak i biznesowego partnera. Według autorki świadomość tego, co nas czeka z określoną osobą, powinna ułatwić podejmowanie decyzji oraz wyeliminować błędy już na początku budowania relacji. Kup książkę w sklepie INFOR i przekonaj się, w jaki sposób gwiazdy decydują o naszym życiu!

Reklama własna