Horoskop na listopad

W pierwszych dniach listopada będziemy odczuwać jeszcze silny wpływ październikowego zaćmienia Księżyca w Byku. Od jego energii uwolni nas dopiero nów Księżyca w Skorpionie, przypadający niemal w połowie miesiąca. Listopad zakończymy pod wpływem pełni Księżyca w Bliźniętach. Zapowiada się czas dużych zmian i zawirowań. Zawirowań wzmocnionych przez przypadający na niemal cały miesiąc sezon Skorpiona.

Baran

Reklama

Początek miesiąca zdecydowanie nie będzie należał do ciebie. Odczujesz jesienną chandrę. Powinieneś w tym czasie szczególnie uważać na swoje zdrowie. Jednak wraz z upływem czasu będzie coraz lepiej. Pod koniec listopada masz szansę nawiązać nowe, interesujące znajomości.

Byk

Reklama

Już od początku listopada twoje życie nabierze rozpędu, a ty znajdziesz się w centrum wielu ważnych wydarzeń. Połowa miesiąca wraz z Księżycem w nowiu jeszcze doda ci energii potrzebnej do podejmowania ważnych decyzji. Wśród wszystkich zawirowań nie zapomnij zadbać o swoje zdrowie i odporność.

Bliźnięta

W tym miesiącu skupisz się na swoim rozwoju wewnętrznym i bardziej uwierzysz w swoje możliwości. Przez to jednak mniej czasu poświęcisz na relacje z innymi. Pod koniec miesiąca możesz spodziewać się znacznego przypływu gotówki. Pamiętaj o zdrowej diecie, która będzie sprzymierzeńcem w walce z jesiennymi infekcjami.

Rak

W tym miesiącu czekają cię nowe, ekscytujące wyzwania, w których będziesz mógł wykazać się swoją kreatywnością. Jednak spiesz się z realizacją swoich pomysłów – koniec miesiąca wraz ze swoją pełnią Księżyca nie będzie dla ciebie sprzyjającym czasem. Nie zapominaj o odpowiedniej dawce snu.

Lew

Listopad szykuje dla ciebie wiele niespodzianek. Intensywny będzie szczególnie początek miesiąca, kiedy wszędzie wokół będzie unosić się jeszcze energia październikowego zaćmienia Księżyca. Nie trać czasu i realizuj marzenia. Zadbaj też o swoją kondycję – ruszaj się, mimo niesprzyjającej aury za oknem.

Panna

Skup się na relacjach z innymi, ale tylko tymi, na których naprawdę ci zależy. Poświęć też trochę czasu na odpoczynek, zwłaszcza na początku miesiąca. Dzięki temu odzyskasz energię do działania, która będzie ci tak potrzebna. Później czekają cię bowiem duże zmiany, zwłaszcza na gruncie zawodowym.

Waga

Listopad przyniesie ci wiele dobrego. Odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zabłyśniesz w towarzystwie. Ponadto w pracy pojawi się szansa na rozwój. Warto będzie jednak trochę odetchnąć od tych emocji. Pod koniec miesiąca, kiedy nastąpi pełnia Księżyca, pomyśl o jakimś krótki odpoczynku, a może nawet wyjeździe.

Skorpion

Początek miesiąca będzie dla ciebie trudny. Jednak im dalej od październikowego zaćmienia Księżyca, tym lepiej będziesz się czuć i odzyskasz chęć do życia. Zaczniesz intensywnie realizować swoje plany i nic nie będzie w stanie ci w tym przeszkodzić. Nie zapomni jednak o odrobinie odpoczynku.

Strzelec

W listopadzie szczególnie pomyśl o sobie. Zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz i jak możesz to osiągnąć. Czekają cię interesujące propozycje zawodowe. Szczególnie koniec miesiąca może być pod tym względem interesujący. Dbaj zatem o siebie i nie daj się pokonać jesiennemu zmęczeniu.

Koziorożec

Masz szansę odnieść sukces, ale czeka cię dużo pracy. Być może jej efektów nie zauważysz w tym miesiącu, ale z pewnością warto być cierpliwym. Potrzebujesz teraz dużo energii, o którą tak trudno jesienią. Dbaj więc o odpowiednią ilość snu i zdrową dawkę ruchu. Dodatkowa porcja warzyw na talerzu także będzie pomocna.

Wodnik

To dla ciebie idealny czas na zmiany, zwłaszcza te zawodowe. Decydująca pod tym względem będzie połowa miesiąca – w czasie nowiu Księżyca zaczniesz rozglądać się za nową pracą, aby uciec od dotychczasowej rutyny. W drugiej połowie listopada pomyśl o choćby krótkim wyjeździe. Dzięki niemu spojrzysz na wszystko z innej perspektywy.

Ryby

Początek listopada szykuje dla ciebie sporo wyzwań. Czeka cię trochę trudu. Jednak już koniec miesiąca ze swoją pełnią Księżyca będzie należał do Ciebie. Odważnie zawalczysz o spełnienie swoich marzeń. Zwracaj tylko uwagę na to, co jesz, aby nie dać się jesiennemu osłabieniu.