Astrolodzy przewidują, że dla niektórych znaków zodiaku lipcowe tygodnie będą naprawdę szczęśliwe, a przede wszystkim obfite. W ich portfelach znajdą się pieniądze, których nie do końca się spodziewały. Dobra energia i wibracje szczęścia sprawią, że się wzbogacą. O jakie znaki zodiaku dokładnie chodzi?

Reklama

Ten znak zodiaku zdobędzie spory zastrzyk gotówki

Pierwszym z nich jest Byk. Choć lipiec to dla wielu osób spod tego znaku zodiaku miesiąc odpoczynku i spokoju, nie obędzie się bez nagłych zwrotów akcji. Ktoś zadzwoni i poprosi o pilne wykonanie usługi za podwójną stawkę, szef zleci dodatkowe obowiązki, ale za dodatkowo płatne nadgodziny lub niespodziewaną premię.

Ten interes, choć nieco pokrzyżuje plany i być może czas relaksu, będzie się opłacał. Byk może liczyć także na nieoczekiwany przypływ gotówki. Pieniądze, które teraz zdobędzie pomogą spełnić wakacyjne plany lub marzenie, które od dawna chodziło mu po głowie.

Który znak zodiaku może liczyć na finansowe powodzenie?

Drugim znakiem zodiaku, który może się nastawić na zwiększenie zasobności swojego portfela i finansowe powodzenie jest Koziorożec. Dla niego z kolei rozpocznie się nowy etap w życiu. Postanowi zerwać z rutyną i stagnacją. Być może odejdzie z dotychczasowej pracy i znajdzie nowe, lepiej płatne stanowisko. Koziorożce pozbędą się w lipcu wszelkich obaw i blokad.

Znajdą czas a przede wszystkim odwagę na zdobywanie nowych umiejętności i negocjację nowych, lepszych warunków pracy. Niektóre zrobią to w nowej firmie, inne wynegocjują awanse lub zmianę charakteru pracy na bardziej odpowiedzialną. W lipcu osoby spod znaku Koziorożca mogą również liczyć na poznanie wyjątkowej osoby, która poprowadzi je biznesowo. Być może zdecydują się otworzyć firmę, o której już od dawna myśleli.