Według numerologii nie można uciec od swojego przeznaczenia. Daty urodzin to stały zbiór cyfr, które mają swoją energię. To ona otacza nas przez całe życie, każdego dnia. Z niej może wynikać fakt, że mamy łatwiej lub trudniej w życiu, niż inni.

Reklama

Najszczęśliwsza data urodzenia. Tego dnia rodzą się liderzy

W numerologii nie brakuje cyfr, które zwiastują szczęście a wręcz ochronę przed niepowodzeniem. Podobnie jest z datami urodzenia, które przecież składają się z cyfr. Które z nich są szczęśliwe? Urodzeni w jakim dniu i miesiącu mogą czuć, że los sprzyja im bardziej, niż innym ludziom?

Okazuje się, że jedną z takich dat jest 1.01. Tego dnia rodzą się liderzy. Osoby, które nie boją się dowodzić, rozkazywać i wyznacza drogę innym. Podobnie szczęśliwą datą jest 3.03. Powód? Trójka w numerologii symbolizuje porządek i ład.

Szczęśliwe daty urodzenia. Kto jeszcze może liczyć na powodzenie?

Jeszcze jedną bardzo szczęśliwą datą, pod którą "warto się urodzić" jest 7.07. Cyfra siedem od zawsze uchodziła za szczęśliwą. Osoby, które urodziły się pod tą cyfrą są inteligentne i pozytywnie nastawione do życia. Nawet, gdy jest bardzo źle, potrafią wykrzesać w sobie odrobinę humoru. To ludzie, którzy bez problemu spełniają swoje marzenia i łatwo sięgają po swoje sukcesy i nagrody, które po prostu im się należą. Nie boją się porażek, zmian i zawsze osiągają zamierzony cel.