Jakiś czas temu pisaliśmy, jakie przedmioty przynoszą w domu pecha. Okazuje się, że istnieją rzeczy, które mogą sprawić, że w waszych domostwach zagości radość i szczęście. Sprawdźcie, jakie wnętrzarskie talizmany warto, jest mieć w swoich czterech kątach.

Reklama

Przedmioty, które przynoszą szczęście - te rzeczy warto kupić do swojego domu

Dzwonki - warto kupić niewielkie i powiesić blisko okna lub drzwi. Dzwoneczki zapraszać będą w ten sposób szczęście oraz pieniądze do domu. Delikatne dźwięki sprawią, że domownicy od razu poczują spokój.

Podkowy - sporo osób o nich wie, jednak mało kto wiesza je w swoim domostwie. Warto to robić! Skierowane ramionami do góry, będzie przyciągała szczęście. Odwrócone z kolei uchronią mieszkańców przed zawiścią, a nawet zazdrością.

Drzwi w kolorze czerwieni lub szarości - okazuje się, że kolor drzwi ma ogromne znaczenie. Te, które wychodzą na północ, powinny być pomalowane na czerwono, z kolei te od wschodu warto pokryć szarą farbą. Dzięki temu zaprosimy szczęście do domu.

Reklama

Bambus we wnętrzach - okazuje się, że bambusowe łodygi mogą przynieść masę szczęścia. Umieść roślinę na biurku i jeśli pracujesz w domu spoglądaj na nią co jakiś czas - poprawi nastrój, ale również podniesie twoją produktywność.

Kwiaty w domu, które przynoszą szczęście - okazuje się, że odpowiednie kwiaty mogą przynosić szczęście. W domu na pomyślność warto hodować aloes, jemiołę oraz grubosz - harmonizują one energię, która jest obecna w domu czy mieszkaniu.

Łapacze snów - to dekoracja, która popularna była kilka lat temu. Okazuje się, że sporo osób o niej zapomniało, a to dość duży błąd. Warto ponownie sobie o niej przypomnieć. Taki amulet w sypialni sprawi, że nocne koszmary nie będą cię już nigdy więcej niepokoić.

Kadzidełka - czasem warto okadzić swój dom lub mieszkanie. Ta niewielkie zapachowe patyczki sprawią, że złe duchy szybko opuszczą nasze cztery kąty.