Strzelec i jego szansa na szczęśliwy związek

Strzelec to wieczny optymista przekonany o słuszności swoich poglądów. Niemal nieustannie jest w ruchu i ciągle poszukuje nowych wrażeń. W miłości jest odważny i śmiało podąża za głosem swojego serca. Chętnie wykona też pierwszy krok. Jest zdolny szybko się zakochać i nawiązać głębszą relację, ale jeśli partner nie spełni jego oczekiwań, równie szybko może go porzucić.

Jest skłonny do flirtów i romansów. W miłości i związku żyje chwilą i nie myśli o przyszłości. Nie spieszy mu się więc do stabilizacji. Małżeństwo i dzieci nie znajdują się na liście jego priorytetów. Nie oznacza to jednak, że nie jest w stanie pokochać kogoś na dobre i złe oraz ślubować mu miłości do końca swych dni. Do takiej decyzji musi po prostu dojrzeć i – co ważniejsze – musi spotkać odpowiednią dla siebie osobę. Z 3 znakami zodiaku Strzelec ma dużą szansę stworzyć szczęśliwy związek.

Reklama

Baran - idealny związek ze Strzelcem

Reklama

Barana i Strzelca jest w stanie połączyć niesamowicie silna więź. Te dwa aktywne i towarzyskie znaki zodiaku nie boją się przygód i chętnie podejmują wyzwania. Nieustannie gdzieś pędzą, odkrywając przy okazji szczęście z bycia razem w tej życiowej gonitwie. Nie potrafią bowiem bez siebie żyć. Nigdy nie nudzą się w swoim towarzystwie. Nie czują więc potrzeby, aby od siebie odpoczywać. Wręcz przeciwnie – każda minuta z dala od siebie jest dla nich wielkim cierpieniem.

W Baranie i Strzelcu wiele jest również optymizmu i pogody ducha. Oboje są szczerzy i odważni, dzięki temu w ich relacji nie ma miejsca na kłamstwa i niedomówienia. Jest za to dużo przestrzeni do realizacji niebanalnych pomysłów i spontanicznych wypraw. W związku tym wiele jest też energii i pasji. Nie brakuje ich nawet w czasie kłótni, które na szczęście zamiast osłabiać tę relację to jeszcze ją wzmacniają.

Strzelec i jego udany związek: Lew

Lew i Strzelec to związek pełen niesamowitej energii. Nawet różnice i kłótnie nie są w stanie osłabić tej wyjątkowej relacji. Dodają jej za to odrobinę dramatyzmu i zapobiegają codziennej rutynie, której tak bardzo boją się zarówno Strzelec jak i Lew. Już wolą być wyczerpani konfliktami niż znudzeni życiem obok siebie bez planów i marzeń. Tych ostatnich mają bowiem wiele i uwielbiają wzajemnie napędzać się do ich realizacji.

Związek Lwa i Strzelca pełen jest intensywnych uczuć i emocji. Partnerzy razem są w stanie dokonać naprawdę wiele. Wzajemnie inspirują się do rozwoju i napędzają do działania. Pęd to zresztą obowiązkowy element ich relacji. Z życia czerpią pełnymi garściami i uwielbiają wspólną zabawę. Ich związek nie jest jednak pozbawiony burz i nawałnic, z których na szczęście wychodzą zwycięsko.

Wodnik - szansa na idealny związek ze Strzelcem

Wodnik miewa dużo pomysłów, co zdecydowanie odpowiada zawsze gotowemu na przygody Strzelcowi. Wspólne marzenia, plany i przeżycia wzmacniają więź łączącą tych dwoje. To relacja, w której nie ma miejsca na nudę. Ich związek opiera się nie tylko na miłości, ale również na przyjaźni. Są dla siebie wsparciem w każdej sytuacji. W związku łączą siły, aby wiele razem osiągnąć. Zawsze się wspierają i napędzają do kolejnych działań.

Wodnik i Strzelec miewają często nietuzinkowe pomysły, które jednak zgodnie pragną realizować. To z pewnością wzmacnia ich relację. W związku tym jest miejsce na rozmowę, a nawet bardzo dużo rozmowy, dyskusji, wymiany myśli na wszystkie tematy. Partnerzy miewają jednak problemy z organizacją swojego życia i panowaniem nad finansami. W tych aspektach muszą więc zachować wzmożoną czujność, aby praktyczne życiowe kwestie nie zepsuły im radości z codziennego odkrywania piękna swojej miłości.