Sylwester i karnawał - okazja do zabawy

Przed namisylwester i karnawał – czas zabawy i radości. Astrologowie wskazali 3 najbardziej imprezowe znaki zodiaku, dla których to najlepszy okres w roku. Zresztą one mogą bawić się w każdym czasie i nie potrzebują do tego specjalnej zachęty. Osoby te na parkiecie czują się jak ryba w wodzie. Odnajdą się zarówno na kameralnej domówce jak i podczas szaleństw w dużym klubie. Potrafią bawić się przy każdej muzyce i porwać do tańca nawet tych, którzy najchętniej staliby pod ścianą. Najbardziej imprezowe znaki zodiaku bez problemu rozkręcą także każde nieformalne firmowe spotkanie czy imieniny u cioci.

Uwielbiają żarty i śmiech. Są niesamowicie towarzyskie i otwarte na nowe znajomości. Bez problemu z każdym znajdą wspólny temat. W czasie rozmowy z nimi nie trzeba obawiać się krępującej ciszy. Nie znoszą nudy i braku ruchu. Nie dla nich bezczynne siedzenie przy stoliku podczas gdy gra muzyka. Są zazwyczaj tymi, którzy jako pierwsi wyruszają na parkiet i jako ostatni z niego schodzą. Jako pierwsi też zgłaszają się do wszelkich konkursów czy zabaw.

Reklama
Reklama

Najbardziej imprezowe znaki zodiaku: czemu zawdzięczają swoje zamiłowanie do zabawy?

Najbardziej imprezowe znaki zodiaku mają takie cechy charakteru i osobowości, dzięki którym są idealnymi kompanami do wspólnej zabawy. To niespokojne dusze, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Coś ciągle gna je przed siebie w poszukiwaniu wrażeń i radości. Te znaki zodiaku zawsze otwarte są na przygody i zabawę. Lubią skupiać na sobie uwagę innych i być zawsze w centrum wydarzeń.

3 najbardziej imprezowe znaki zodiaku

Za najbardziej imprezowe znaki zodiaku astrologowie uznają Barana, Wagę i Strzelca. Czym zasłużyły sobie na znalezienie się w tym gronie?

Baran

Baran znany jest ze swojej towarzyskiej natury, otwartości i pozytywnego podejścia do życia. Nie lubi, kiedy coś ważnego lub ekscytującego dzieje się bez niego. Musi uczestniczyć we wszystkim od początku do końca. Nic więc dziwnego, że to on zazwyczaj otwiera i zamyka każdą imprezę. Przy całym swoim szaleństwie zachowuje jednak zawsze odrobinę rozsądku. Czuje się odpowiedzialny za zdrowie i bezpieczeństwo swoich współbiesiadników.

Waga

Waga to kolejny typ imprezowicza wśród znaków zodiaku. Potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie i szybko zjednuje sobie nawet nieznajomych. Nigdy nie brakuje jej tematów do rozmów. Jest taktowna i inteligentna, a ponadto ma w sobie dużo spokoju, pogody ducha i potrafi łagodzić konflikty. Umie rozkręcić nawet źle zapowiadającą się imprezę, a do wspólnej zabawy zachęcić nawet tych, którzy początkowo w ogóle nie planowali wyjścia na parkiet.

Strzelec

Strzelec zdecydowanie nie potrafi długo siedzieć bezczynnie. Z tego powodu nieustannie poszukuje nowych przygód. Uwielbia tańczyć i śpiewać, a przy tym nie boi się wyzwań. Świetnie odnajduje się zarówno w gronie dobrych znajomych jak i wśród niedawno poznanych osób. Nie bez powodu znalazł się więc w zestawieniu najbardziej imprezowych znaków zodiaku. Jego towarzystwo oznacza dla pozostałych uczestników zabawy dużo radosnego nastroju.