Dowiedz się, które znaki zodiaku mają pecha w miłości. Sprawdź, czy również ty do nich należysz. Każdy przecież ma za sobą nieudane związki oraz rozczarowania miłosne. Okazuje się, że niektóre osoby mają znacznie większe prawdopodobieństwo pecha. Z naszego tekstu dowiesz się, które to znaki zodiaku.

Reklama

Byk nie ma szczęścia w miłości

Byk to jeden z tych znaków zodiaku, który zupełnie nie ma szczęścia w miłości. Wszystko dlatego, że jest bardzo wymagający. Wygórowane oczekiwania sprawiają, że mało kto może im sprostać. Niestety takie podejście do życia sprawia, że Byk często jest sam lub jego związki trwają bardzo krótko. Warto więc zastanowić się nad swoim postępowaniem i nieco obniżyć poprzeczkę. Dzięki temu jest szansa na zbudowanie trwałej i szczerej relacji.

Bliźnięta nie poznają drugiej połówki

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt również nie mogą liczyć na szczęście w miłości. Ich problemem jest niezdecydowanie i strach przed otwarciem się na nową osobę. W rezultacie wszyscy myślą, że Bliźnięta są niezbyt miłe i nie traktują poważnie nowej relacji. Dodatkowo wiele miłosnych niepowodzeń, które wydarzyły się tym osobom w przeszłości, dają o sobie znać obecnie. Mają bardzo ograniczone zaufanie do innych, nawet do tych, których potrafią długo znać. Warto jednak otworzyć swoje serce na nowo poznane osoby. Może wśród nowych znajomości znajdziecie miłość życia.

Koziorożcom trudno budować nowe relacje

Koziorożec to znak zodiaku, który ma ogromnego pecha w miłości. Te osoby lubią być w centrum zainteresowania oraz zwracać na siebie całą uwagę. Cenią jednak niezależność i trudno jest im iść na kompromis. Jakby tego było mało Koziorożce, są bardzo uparte. Niestety, takie cechy nie sprzyjają podczas budowania związku. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze Koziorożec ma racje. Trzeba czasem otworzyć oczy i rozejrzeć się wokoło. Możliwe, że ktoś bardzo nieśmiały i niepozorny jest przeznaczony właśnie tobie.