Majówka: 4 znaki zodiaku czeka udana majówka

Przed nami majówka, na którą wielu z nas czeka z utęsknieniem. Dla jednych te kilka wolnych majowych dni oficjalnie rozpoczyna sezon grillowy. Spotkaniom w gronie rodziny i znajomych towarzyszy aromatyczna grillowana karkówka. Radości z przebywania z najbliższymi nie jest w stanie popsuć nawet pogoda, która często w tym czasie daleka jest od wymarzonej.

Dla innych majówka to z kolei początek wiosenno-letnich podróży – odkrywania prawdziwych turystycznych perełek w najbliższej okolicy lub poznawania odległych zakątków kraju. Niektórzy, bardziej spragnieni słońca i wysokich temperatur, decydują się nawet na dalsze, bardziej egzotyczne kierunki.

Reklama

Wszyscy, niezależnie od planów, w ciągu tych kilku wolnych dni, chcemy odpocząć od codzienności, pobyć z bliskimi i zobaczyć lub przeżyć coś interesującego, a nawet ekscytującego. Chcemy majówkę zaliczyć do udanych i robimy wszystko, aby tak się stało.

Reklama

Zdaniem astrologów pewne osoby nie muszą martwić się o to, czy spędzą te dni w miłej atmosferze. Z gwiazd wynika bowiem, że 4 znaki zodiaku czeka udana majówka. Wypoczną, zapomną o problemach w pracy, niezadowalającym stanie swojego konta, a nawet pustce w sercu i samotnych wieczorach. Niektórzy mogą liczyć na spory przypływ gotówki, a inni na to, że ktoś wyjątkowy do szaleństwa zawróci im w głowie.

4 znaki zodiaku czeka udana majówka. Mogą więc z zapałem wystawiać zakurzonego grilla z altanki lub pakować plecak na wyjazd. Ten czas będzie należał do nich.

Byk i majówka z najbliższymi

Byk, którego w ostatnim czasie dopadły problemy rodzinne i zawodowe, będzie pragnął za wszelką cenę się od nich uwolnić. W swoim postanowieniu będzie – jak zawsze zresztą – wyjątkowo uparty. Wyjedzie z najbliższymi w sielankowe miejsce, daleko od rozzłoszczonego szefa, dzwoniących telefonów i domowych kłótni. Tam uda mu się odbudować nadszarpnięte rodzinne relacje oraz znajdzie też tak potrzebny mu dystans do pracy.

Bliźnięta: Ten znak zodiaku czeka udana majówka

Dla Bliźniąt, które nie potrafią spokojnie usiedzieć na miejscu i nieustannie żądne są kolejnych przygód, kilka wolnych majowych dni to idealna okazja by wyrwać się z domu. Obawiają się jednak, czy na wszystkie zaplanowane szaleństwa wystarczy im funduszy. Z tego powodu postanowią wziąć udział w loterii i jak się później okaże to dzięki niej ten znak zodiaku czeka udana majówka. Spory przypływ gotówki w postaci wygranej pozwoli mu spędzić te dni jeszcze lepiej niż początkowo planował.

Panna: Spełni swoje marzenie

W trakcie majówki perfekcyjna Panna ze swoim zawsze gotowym planem na życie przeżyje coś niezwykłego. Chwila wytchnienia od codzienności i słońce za oknem sprawią, że w końcu uda jej się spełnić marzenie, które chodziło jej po głowie już od bardzo dawna i które nie mogło się spełnić. Ciągle coś stawało jej na przeszkodzie, nieustanie wywołując w niej złość i frustrację. W majówkę w końcu to się zmieni.

Wodnik i majówkowa miłość

Wodnik to kolejny znak zodiaku, którego czeka udana majówka. Nie może zresztą doczekać się jej już od dawna, ponieważ lubi spędzać czas w gronie znajomych. Okaże się jednak, że w te dni nawiąże nowe znajomości, z których jedna stanie mu się wyjątkowo bliska. Zupełnie nie spodziewa się takiego rozwoju wypadków. Już od dawna szuka miłości, ale do tej pory nie udawało mu się jej znaleźć. Teraz w końcu los się do niego uśmiechnie.