Wymarzona randka dla znaku zodiaku

Randka to wyjątkowe spotkanie zakochanych. Szansa na poznanie się i umocnienie relacji. Nie zmarnuj tej okazji. Zorganizuj niezapomnianą randkę, biorąc pod uwagę znak zodiaku ukochanej osoby. Dowiedz się, jaka będzie wymarzona randka dla znaku zodiaku, który zawładnął twoim sercem.

Znak zodiaku a wymarzona randka

Reklama

Wymarzona randka dla znaku zodiaku niekoniecznie musi oznaczać romantyczną kolację czy spacer przy blasku Księżyca. W przypadku niektórych znaków zodiaku może to być wspinaczka skałkowa, wizyta w galerii malarstwa lub zabawa w parku rozrywki.

Baran

Baran jest pełen zapału i życiowej energii. Nieobca mu również dziecięca radość. Weź te cechy pod uwagę, jeśli chcesz go zachwycić swoim pomysłem na randkę. Daj mu powód do śmiechu i zabawy. Możliwości dla Barana jest bardzo dużo. Wspólny wypad do parku rozrywki i przejażdżki najdziwniejszymi kolejkami górskimi to coś, co z pewnością go zachwyci. Podobnie jak wizyta na strzelnicy lub w cyrku.

Reklama

Byk

Rozmarzony i romantyczny Byk chce na randce poczuć się jak bohater wzruszającej opowieści o miłości. Daj mu więc na to szansę. Zaproponuj kolację przy świecach w eleganckiej restauracji, w której na stoły przykryte białymi obrusami wykwintne dania podają kelnerzy w białych rękawiczkach. Siedząc na miejscu pamiętaj, aby zabawiać swojego wybranka rozmową. Nie dlatego, że uwielbia być w ten sposób adorowany, ale z powodu jego wrodzonej nieśmiałości, która szczególnie na początku znajomości może odbierać mu zdolność podtrzymywania dyskusji.

Bliźnięta

Towarzyskie i ciekawe świata Bliźnięta będą zadowolone niemal z każdej randki pod jednym warunkiem. Niezależnie od miejsca musisz zapewnić możliwość pasjonującej rozmowy, która da im szansę wykazania się swoim intelektem. Możecie wiec wybrać się zarówno na wystawę malarstwa, spektakl niszowego teatru jak i kurs podstaw szydełkowania. Ważne, aby można było o tym porozmawiać. Bliźnięta uwielbiają też odkrywać nowe smaki. W związku z tym bez obaw możesz zabrać je do restauracji serwującej niebanalne jedzenie.

Rak

Rak to wrażliwa dusza, która ucieka od szarej codzienności w sobie tylko znany świat marzeń. Niełatwo tam dotrzeć, ale możesz próbować. Zapomnij o spotkaniu w gwarnym barze przy głównej ulicy miasta. Nie zabieraj też Raka na wielogodzinny rajd rowerowy. Zmęczony do granic wytrzymałości nie będzie miał siły o tobie marzyć. Zaproponuj mu aktywność, ale umiarkowaną. Partyjka minigolfa czy nordic walking - będą idealne. Możesz też postawić na pyszne jedzenie w kameralnych warunkach. Zorganizuj piknik na łące lub wypad do uroczej knajpki.

Lew

Lew uwielbia być w centrum zainteresowania. Na randce, podobnie jak w całym życiu, chce doświadczyć wielu wrażeń. Oczekuje spektakularnego wydarzenia lub przynajmniej przyzwoitej rozrywki. Uda ci się zdobyć bilety na koncert, które już dawno wyprzedano? A może zdołasz zarezerwować stolik w najmodniejszej restauracji? Świetnie, Lew będzie zachwycony. Jeśli nie możesz go aż tak zaskoczyć, przejrzyj porządnie repertuar teatru lub kina i wybierz coś wyjątkowego. W czasie randki pamiętaj jeszcze o jednym - Lew uwielbia subtelnie wyrażone komplementy.

Panna

Odrobinę zdystansowana Panna, aby poczuć się na randce komfortowo, musi znaleźć się w spokojnym miejscu, najlepiej na łonie natury. Spacer po lesie lub pogawędka na zacisznej ławce w parku będą dla niej propozycjami wprost idealnymi. Relaks wśród przyrody i spokojna rozmowa pozwolą jej się zrelaksować i z czasem otworzyć na tego, kto zaproponował jej świetnie dopasowaną randkę.

Waga

Wrażliwa na piękno i szukająca we wszystkim harmonii Waga doceni na randce możliwość obcowania ze sztuką. W związku z tym idealna będzie wystawa malarstwa, koncert w filharmonii czy spektakl w teatrze. Jednak nie tylko miejsce będzie w przypadku tego znaku zodiaku istotne. Ważne, abyś zapewnił Wadze interesującą rozmowę na temat tego, co zobaczyliście lub usłyszeliście. Dopiero takie połączenie zapewni ci możliwość trafienia do jej serca.

Skorpion

Skorpion jest pełen chęci do działania, a przy tym posiada bogate życie wewnętrzne. Jest w nim dużo sprzeczności. Na szczęście dzięki temu spodoba mu się również wiele różnych rodzajów randek. Z jednej strony świetnie będzie czuł się w czasie ekscytujących zajęć takich jak wspólna lekcja nurkowania czy wypad do parku rozrywki. Z drugiej zaś strony zachwyci go też zaciszny stolik w uroczej knajpce z pysznym jedzeniem.

Strzelec

Strzelec to urodzony optymista, który uwielbia być w ruchu. Nie będzie więc zaskoczeniem stwierdzenie, że idealna randka dla tego znaku zodiaku musi być związana ze sportem. Tu wybór jest ogromny, ponieważ Strzelec jest zazwyczaj zwolennikiem wielu dyscyplin. Możesz więc śmiało zaproponować mu zarówno wspinaczkę skałkową jak również spływ kajakowy czy przejażdżkę na rolkach.

Koziorożec

Organizacja randki dla nieufnego Koziorożca może okazać się sporym wyzwaniem. Ten znak zodiaku najlepiej czuje się na swoim, dobrze znanym i spokojnym terenie. Nie zabieraj go więc na spacer do labiryntu w polu kukurydzy czy do modnego klubu na imprezę. Dowiedz się więcej o jego upodobaniach i wykorzystaj tę wiedzę podczas organizowania randki. Jeśli lubi zwierzęta – zaproponuj wyprawę do zoo. Natomiast kiedy fascynuje się kosmosem – zabierz go do planetarium.

Wodnik

Wodnik uznawany jest za zbuntowanego indywidualistę. Z tego powodu zatłoczone miejsca na pierwszą randkę zdecydowanie odpadają. Uwielbia za to niespodzianki i nieoczywiste tereny. Wykorzystaj to i zaproś go na niebanalną randkę. Może to być lotem balonem i podziwianie widoków z kieliszkiem dobrego wina w ręku. Wodnika zachwyci też w pewnością zaproszenie na nietuzinkowy kurs lub pokaz.

Ryby

Ryby są wyjątkowe wrażliwe i mają bogatą wyobraźnię. Nie dla nich więc randka w sportowym czy rozrywkowym klimacie. Oczekują zdecydowanie bardziej romantycznych propozycji. Nie musi być oryginalnie, ważne, aby było nastrojowo. Zabierz więc Ryby na spacer przy blasku Księżyca lub zorganizuj ognisko i zagraj na gitarze. Idealna będzie również kolacja w restauracji, ale koniecznie odpowiednio klimatycznej.